Powłoka ceramiczna

Sprawdź ceny powłok ceramicznych i umów się już dziś – 601-275-550

Powłoka ceramiczna to niewidzialna dla oka warstwa ochronna, która chroni lakier samochodowy przed szkodliwymi czynnikami, jednocześnie nadając mu niesamowitą szklistość oraz efekt hydrofobowy. Powłoka ceramiczna Łódź na samochód to dużo trwalsze rozwiązanie niż zastosowanie tradycyjnego twardego wosku. Może być stosowana przy samochodach nowych jak i używanych. Ceramiczna ochrona lakieru to trwałe i permanentne związanie się produktu ochronnego z lakierem samochodowym. Dzięki temu powstaje na lakierze dodatkowa nano powłoka. Czynniki szkodliwe, przed którymi chroni powłoka ceramiczna to promienie UV, agresywna chemia, ptasie odchody i mikrozarysowania. Dodatkowo powłoki ceramiczne nadają połysk i głębię koloru oraz posiadają funkcję samooczyszczania powierzchni. Aplikację powłoki ceramicznej poprzedza dokładne przygotowanie powierzchni w postaci detailingowego mycia karoserii oraz korekty lakieru. Czas tego procesu zależy od stanu lakieru. Poza podstawowymi powłokami ceramicznymi na lakier mamy do dyspozycji dedykowane powłoki do felg, plastików oraz powłokę hydrofobową do szyb. Powłoka ochronna na samochód to zdecydowanie inwestycja – nie tylko zapewnia spektakularny wygląd lakieru i łatwość bieżącej pielęgnacji, ale podnosi wartość samochodu przy sprzedaży. Nasze studio jest jedynym w Łodzi akredytowanym partnerem ekskluzywnej marki Fireball. Oznacza to, że jeżeli chodzi o Łódź, powłoka ceramiczna Butterfly, Butterfly Graphene lub Dok Do dostępna jest tylko u nas.

Zabezpieczenie lakieru ceramiką

Zabezpieczenie lakieru ceramiką to zdecydowanie rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Aby powłoka ceramiczna spełniała swoje funkcje w stu procentach należy o nią odpowiednio zadbać. Kluczowa jest regularna, systematyczna bieżąca pielęgnacja zabezpieczonej powierzchni. Dzięki temu ceramiczna ochrona lakieru odwdzięczy się pięknym wyglądem i zachowanym przez cały czas efektem hydrofobowym. W dzisiejszych czasach, gdy jakość lakieru samochodowego w fabrykach drastycznie spada zabezpieczenie samochodu ceramiką daje ogromną ochronę przed promieniami UV. Dzięki powłokom każdy lakier zachowa swój oryginalny kolor, ponieważ powstrzymują proces płowienia i oksydacji lakieru. Ceramika na lakier Łódź zdecydowanie podnosi wartość samochodu, a w przypadku aut w najmie długoterminowym pozwala na bezproblemowe zdanie auta do salonu. W naszej ofercie można znaleźć powłokę odpowiednią dla swojego samochodu. Zajmujemy się zabezpieczeniem aut nowych, jak i używanych. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy lakier jest inny. W naszym studiu w Łodzi oferujemy usługę „ ceramiczna ochrona lakieru” – kładziemy ceramikę na lakier, felgi, plastiki oraz powłokę hydrofobową, którą stosujemy do zabezpieczania szyb, folii PPF oraz jako TOP COAT dla podstawowych powłok ceramicznych.

Powłoka ceramiczna – cena

Każda powłoka ceramiczna Łódź różni się od siebie trwałością, twardością, połyskiem oraz poziomem samooczyszczenia oraz efektem hydrofobowym. Co za tym idzie również ceną. Trwałość powłoki ceramicznej jest jednocześnie jej okresem gwarancji. Aplikujemy wyłącznie powłoki ceramiczne marki Fireball, a cena usługi uzależniona jest tak naprawdę od dwóch czynników: wielkość auta (małe, średnie, duże) oraz stan lakieru (auta nowe oraz z przebiegiem). Cena powłoki ceramicznej na nowym aucie zawiera dokładne przygotowanie powierzchni: złożone i wieloetapowe mycie detailingowe, delikatną korektę lakieru oraz aplikację dwóch warstw wybranej powłoki. Ceny zabezpieczenia nowego auta powłoką Fireball zaczynają się od 1900 zł netto (trzyletnia powłoka ceramiczna Devil’s Blood dla małego auta), a kończą się na kwocie 4100 zł netto (powłoka ceramiczna Dok Do dla dużego samochodu). Korekta lakieru przy nowym aucie to minimalne polerowanie finishowe, które ma za zadanie usunięcie drobnych niedoskonałości oraz otworzenie porów lakieru, tak aby ceramika mogła lepiej i trwalej związać się z zabezpieczaną powierzchnią. Przy samochodach używanych w procesie przygotowanie zmienia się stopień korekty lakieru. Wykonujemy wtedy dwuetapową korektę lakieru, po to by zabezpieczana powierzchnia była jak najbardziej idealna. Do ceny usługi przy takich samochodach doliczamy wówczas 1000 zł netto. Wszystkie nasze ceny można znaleźć TUTAJ.

W naszym studiu aplikujemy powłoki ceramiczne marki Fireball®, której jesteśmy akredytowanym partnerem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Facebook