Oklejanie samochodów folią PPF

Sprawdź ceny oklejania folią i umów się już dziś – 601-275-550

Folia PPF Łódź

Folia ochronna PPF (z ang. paint protection film) to poliuretan tworzący folię o grubości ok 180 mikronów (dla porównania oryginalny lakier samochodowy niechroniony folią ma ok 100-120 mikronów). Folia PPF służy do trwałej i realnej ochrony lakieru samochodowego przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak odpryski, zarysowania, obtarcia. PPF to materiał termokurczliwy, co oznacza, że w przypadku zarysowania danego elementu zabezpieczonego folią, pod wpływem ciepła rysy „zejdą się” i trwale znikną z folii. Dodatkowo podobnie jak powłoka ceramiczna chroni zabezpieczoną powierzchnię przed promieniami UV oraz agresywnymi chemiami, ptasimi odchodami. Posiada również fenomenalny efekt hydrofobowy oraz połysk. Folia samoregenerująca aplikowana jest przede wszystkim na lakier, ale zabezpiecza sią nią również reflektory oraz plastikowe elementy piano black, które coraz częściej występują w samochodach. Folią PPF Łódź można również zabezpieczyć gładkie powierzchnie wewnątrz auta. W naszym studiu w Łodzi aplikujemy głownie PPF marek CarbonQ oraz ClifDesigns. Folia samoregenerująca na lakier ma gwarancję producenta do 10 lat na m.in. pękanie czy żółknięcie. W każdym momencie można ją usunąć (w przypadku uszkodzenia folii wymienia się tylko konkretny, uszkodzony element folii). Lakier zabezpieczony samoregenerującą się folią pozostaje w oryginalnym i nienaruszonym stanie do momentu jej usunięcia.

Oklejanie PPF Łódź

Zabezpieczenie samochodu folią PPF Łódź to najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku. Oklejanie PPF robi się coraz bardziej popularne w Łodzi i na całym świecie, ponieważ użytkownicy dostrzegają jej realną ochronę przed uszkodzeniami. Zabezpieczenie samochodu folią PPF to ochrona lakieru samochodowego przed odpryskami podczas jazdy na autostradzie, przed zarysowaniami na parkingach galerii handlowych,  przed obtarciami na ciasnych parkingach podziemnych. Dzięki zabezpieczeniu nowego auta folią PPF lakier przez cały czas jest w oryginalnym stanie. Kolejnym plusem to coraz ciekawsze typy folii PPF. Na rynku dostępne są folie przezroczyste, matowe oraz kolorowe folie PPF. Dzięki tym rozwiązaniom można łatwo wyróżnić się spośród zwykłych samochodów na naszych drogach poprzez na przykład „mrożenie lakieru”. Jest to zabezpieczenie błyszczącego lakieru folią matową. Auto uzyskuje wygląd matowy, co daje wrażenie oszronienia powierzchni. Folia matowa cieszy się też duża popularnością we wnętrzu auta. Ekrany i inne elementy dotykowe zabezpieczone taką folią pozbawione są nieestetycznych śladów palcowania. W naszym studiu w Łodzi, w ramach oklejanie PPF Łódź, oferujemy podstawowe opcje zabezpieczenia lakieru folią PPF (wypisane poniżej wraz z wizualizacją), ale wykonujemy również zabezpieczenie pojedynczych elementów na życzenie naszych klientów (na przykład oklejanie samych reflektorów czy wnęk klamek).

Podstawowe opcje zabezpieczenia lakieru folią PPF:

  • Bikini (przednia część maski i błotników, przedni zderzak, lusterka i przednie lampy);
  • Full Front (cała maska, zderzak, nadkola, lampy i lusterka, słupki A oraz nadszybie);
  • Full Body (oklejenie całego samochodu)

Zabezpieczenie lakieru folią PPF – cena

Cena oklejania folią PPF zależy od kilku czynników. Przede wszystkim ważny jest rozmiar auta. Folię PPF zamawiamy w metrach, czyli im większa zabezpieczana powierzchnia, tym wyższa cena. Ważny również jest rocznik auta. Korzystamy z gotowych formatek folii PPF by możliwie jak najbardziej ograniczyć docinanie folii na lakierze. Zdarzają się jednak auta starsze, których nie znajdziemy w bazie dostępnych wykrojników. Wtedy zamawiamy całe bryty folii i wykrojniki tworzymy samodzielnie. Co za tym idzie poświęcamy na to więcej czasu, więc w tym przypadku cena będzie wyższa. Ostatni, główny czynnik to rodzaj folii. Folia PPF w połysku będzie miała niższą cenę niż folia o odcieniu matowym czy w kolorze. Wariant zabezpieczenia również ma znaczenie – PPF w opcji BIKINI to cena ok. 2500 zł netto. Zabezpieczenie folią PPF w opcji FULL FRONT to cena ok. 4000-5000 zł netto. Podsumowując – zabezpieczenie lakieru folią PPF cena za cały samochód wynosi ok.12000-17000 zł netto w zależności od wielkości i złożoności nadwozia. Jest to prawdziwa inwestycja – podczas sprzedaży samochodu, który zabezpiecza folia PPF cena znacząco idzie w górę. Gdzie sprawdzić PPF cena Łódź? Wszystkie ceny wraz z cenami oklejania przykładowych mniejszych elementów można znaleźć TUTAJ.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Facebook