Usługi

Samochody to coś więcej niż tylko pasja – kochamy je i dlatego stworzyliśmy miejsce, Garaż Spa, gdzie czyścimy i pielęgnujemy wszystkie jego elementy, przywracamy pełen blask. Każda z naszych usług tj. auto detailing (wieloetapowe mycie oraz detailingowe czyszczenie wnętrza), korekta lakieru (usunięcie mikro- i średnich zarysowań), zabezpieczenie lakieru samochodowego łódź poprzez nakładanie powłok ceramicznych i folii ppf (folię z poliuretanu o grubości ok. 200 mikronów) oraz regeneracja skór (dokładne oczyszczenie i odtłuszczenie) to szereg metodycznie i starannie wykonanych czynności przy użyciu obecnie najlepszego i dostępnego na rynku sprzętu oraz środków.

Efekty? Oceńcie sami! Zajrzyjcie do zakładki Realizacje – każdy z Klientów, który oddał samochód w nasze ręce, odebrał je odnowione, z lakierem wypolerowanym jak lustro, pozbawionym osadów, mikrozarysokwań i kolistych śladów np. po myjni, z odświeżonym i pogłębionym kolorem, i w przypadku wyposażenia w skórzane fotele i elementy – z naprawioną, oczyszczoną i zaimpregnowaną skórzaną tapicerką. Garaż Spa to właściwe miejsce, by przedłużyć piękno i Twojego samochodu!

Zapraszamy do poznania naszej oferty i skorzystania z naszych usług! Zadbamy o Twoje auto bez względu na markę i wiek.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Facebook